Soluma Electric

Profesjonalne projektowanie, fachowe wykonawstwo, szybkie usuwanie awarii, rzetelne pomiary – to wymagania stawiane nowoczesnej firmie elektrycznej. Soluma Electricity rozumie potrzeby Klientów i stale rozwija swoją ofertę, by móc zagwarantować najwyższą jakość szeroko pojętych usług elektrycznych. Jesteśmy firmą godną zaufania, kierującą się standardami dobrych praktyk wykonawczych.

soluma-electric

Zespół fachowców

Nasza firma ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy zawodowych elektryków i znakomicie wykształconych inżynierów, co pozwala nam cieszyć się opinią sprawdzonego wykonawcy – zarówno wśród Klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Największym wyzwaniem, z jakim musieliśmy się mierzyć od początku istnienia firmy, było udowodnienie Klientom, że polski wykonawca instalacji elektrycznych może być rzetelnym fachowcem, kierującym się interesem zleceniodawcy. Dbamy o naszą markę, dlatego nie pozwalamy sobie na nieterminowość, bylejakość czy marnowanie powierzonych materiałów.

Bardzo szeroka oferta

Soluma Electric specjalizuje się w prowadzeniu wszelkich prac związanych z budową i modernizacją instalacji elektrycznych. Podejmujemy się wykonywania remontów sieci, urządzeń, projektujemy instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, podłączamy automatykę, systemy inteligentnego domu, instalacje alarmowe, a także przeprowadzamy certyfikowane pomiary prądowe. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą, co przekłada się na wygodę i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Soluma Electric realizuje inwestycje na rzecz inwestorów prywatnych, przedsiębiorstw, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców obiektów komercyjnych, zakładów energetycznych. Posiadamy niezbędne kwalifikacje zawodowe oraz specjalistyczny sprzęt.

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkich inwestycji. Zapraszamy do przesyłania zapytań – przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa budżetu oraz oczekiwanego terminu realizacji.

O firmie